به نام مناسب­ ترین واژه­ ها   به رسم محبت به نام خدا

به وب­ سایت آموزش سخنرانی و فن بیان خوش آمدید، من مهدی صادقلو مدرس سخنرانی و فن بیان هستم.

گذشته من، سرشار از خجالت و ضعف در اعتماد به نفس بود، به طور ذاتی من فردی درونگرا، خجول، کم حرف و گوشه نشین بودم و هرگز توان صحبت در جمع 10 نفره را هم نداشتم.

در جامعه فعلی شخصی موفق به پیشرفت و کسب موفقیت در زندگی خواهد شد که توانایی ارتباط با دیگران و صحبت مؤثر در جامعه را داشته باشد.

بنابراین من در زندگی کارمندی گذشته خودم همیشه در حال سکون و درجا زدن بودم و فرصت­ های خیلی زیادی را از دست دادم. در محل کارم هرگز جسارت این را نداشتم که در جلسات (که اتفاقاً خیلی هم مهم بودند) صحبت کنم. همیشه افراد دیگری بودند که نقش ناطق و سخنگو را ایفا می­کردند و طبیعی است که فرصت­ها و امتیازها نیز نصیب آن­ها می­شد.

در یک عصر تابستانی در منزل، تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه مهارت فن بیان و سخنوری را بیاموزم.

برای این آموزش در دوره ­های حضوری و غیر حضوری زیادی در ایران و خارج از ایران شرکت کردم. وقتی توانستم برای اولین بار در جمع صحبت کنم؛ به شدت ذوق زده شدم.

خیلی خوشحال بودم.

من به یکی از بزرگ­ترین اهداف خودم در زندگی رسیده بودم... این شگفتی سبب شده علاقه من به حیطه سخنوری، سخنرانی و فن­ بیان شدت بیشتری پیدا کند. تصمیم گرفتم این مسیر را با جدیت بیشتری ادامه داده و آموزش­ های به ظاهر سخت و دشوار این حوزه را در اختیار دیگران نیز قرار دهم.

و حالا اینجا هستم...

کارهای زیادی باید انجام می­دادم تا بتوانم عنوان مدرس سخنرانی و فن بیان را برای خودم بسازم. مطالعاتم را در این حوزه حرفه ­ای کردم. بیش از 500 سخنرانی از سخنران­های بزرگ ایرانی و غیر ایرانی را تحلیل کردم و دانش قابل توجهی را به دست آوردم.

گام بعدی، بومی سازی و ساده ­سازی و همچنین طراحی آموزش بود

چون تمامی نکاتی که در کتاب­ های آموزشی (که اغلب ترجمه کتاب­های خارجی هستند) نوشته شده بود در ایران قابل اجرا نیست. بنابراین در مسیر بومی سازی آموزش تلاش جدی را به کار گرفتم. متدهای آموزشی مهارتی قابل اجرا در کشور را بررسی کردم.

در حال حاضر دوره­ هایی که تحت عنوان آموزش فن بیان، سخنرانی و سخنوری در اقصی نقاط کشور برگزار م ی­کنیم، جزء معتبرترین دوره­های مهارت ­های ارتباطی در ایران می­باشد که مورد تأیید دانشگاه تهران هستند.

هم اکنون بسیاری از شرکت­ کننده ­های این دوره ­ها، به سخنران­های معتبر و با محتوای کشور عزیزمان تبدیل شده ­اند.

مطالب این وب­سایت به شما کمک می­کند تا با ظرافت­ های مهارت­ های ارتباطی آشنا شوید.

من مهدی صادقلو به شما همراه عزیزم قول می­دهم در توان خودم هر ایده ­ای که به یادگیری بهتر شما کمک می­کند را در این حوزه به کار بگیرم.

در این راستا خوشحال می­شوم اگر پیشنهادی برای بهبود این روند دارید با همکاران عزیزم در روابط عمومی خانواده سه درصد در میان بگذارید.

شما می­ توانید از طریق تماس و یا ارسال پیام به شماره  09120046624 با ما در ارتباط باشد.

همراهی شما دوست عزیزم برای من بسیار ارزشمند است. از شما سپاسگزارم

دوره رایگان