[vc_row css=”.vc_custom_1473403496886{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;}”][vc_column][well][vc_column_text css=”.vc_custom_1473403631478{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;}”]

چگونه می توان با سخنرانی ، به موفقیت های چشمگیری در زندگی رسید ؟

آیا می دانید چند درصد از جمعیت بالغ کشورمان ، توانایی سخنرانی و صحبت کردن در جمع را دارند؟  آمار دقیقی اعلام نشده است . اما اگر با دقت بیشتری به جامعه اطرافمان نگاه کنیم ، متوجه خواهیم شد که تعداد بسیار کمی از همکاران ، دوستان ، افراد خانواده و فامیل و سایر افراد جامعه ، توانایی و جسارت سخنرانی و صحبت کردن در جمع را دارند.

به روند دفاع دانشجویان از طرح ها و پایان نامه هایشان توجه کنید. برای اغلب آنها ، مسأله سخنرانی در جلسه دفاعیه ، بسیار سخت تر از محتوای اصلی طرحشان است.  و این وضعیت ، در اکثر قریب به اتفاق موقعیت های شغلی نیز صدق می کند.

plymouth-crowd-1

اکنون تصور کنید در این شرایط که بیشتر افراد جامعه ، از سخنرانی کردن واهمه داشته و اظهار ناتوانی می کنند ، شما بتوانید به جایگاه سخنرانی رفته ، از ایده ها و طرح های خودتان یا سازمانتان دفاع کنید و یا اطلاعاتی درباره ی  برنامه هایتان و یا هر موضوع مهم دیگری ، به حضار بدهید و در انتها ، تشویق ها و توجهات آن ها را از آن خود کنید. حال چه تغییرات مثبتی در زندگی شغلی و شخصی خود خواهید داشت؟

توانایی سخنرانی و صحبت در جمع

همچون سایر مهارت های فردی ، سخنرانی نیز مهارتی اکتسابی و قابل یادگیری است و شما نیز با آموزش ، تلاش و تمرین ، در مدت زمان معقولی به یک سخنران حرفه ای تبدیل خواهید شد و بدین ترتیب ، وارد آن دسته از افراد معدودی خواهید شد که می توانند با صحبت کردن ، الهام ببخشند و در زندگی افراد بسیار زیادی ، تغییر ایجاد کنند.

plymouth-crowd-3

برخی از مزایای سخنران بودن در هر زمینه ای :

دفاع از طرح ها و ایده ها و افزایش اعتماد به نفس

در چه موقعیت شغلی قرار دارید ؟   در هر شغلی که هستید ، این شما هستید که می توانید از طرح ها ، ایده ها ، پروژه ها ، برنامه ها و … در حضور مدیران بالادستی و یا سرمایه گذاران ، دفاع کنید.

و چون می توانید حرف بزنید و دفاع کنید ، اعتماد به نفستان هم افزایش می یابد و شما ، جزء معدود افرادی خواهید بود که حرفی برای گفتن دارند.

شناخته شدن به عنوان سخنران و گسترده شدن دایره ارتباطات و افزایش اعتبار

اکنون افرادی که سخنان شما را شنیده اند ، دوست دارند به شما نزدیک شده و با شما دست بدهند و این شناخته شدن ، در مدت زمان کوتاهی ، اعتبار بالایی برای شما به ارمغان می آورد.

لذت الهام بخشیدن

چه لذتی بالاتر از این که به دیگران الهام ببخشید !؟  مطلبی را یاد می گیرید و به افراد دیگر نیز یاد می دهید. به راستی زیبا ، لذت بخش و سرشار از احساس است.

ارتقای شغلی ، افزایش درآمد و سرمایه همیشگی

شما دیگر یک نیروی کار ساده نیستید . شما همان شخصی هستید که به افراد و انسان های زیادی الهام می بخشد بنابراین رتبه ها و موقعیت های شغلی ارزنده تری به شما پیشنهاد خواهد شد

و در نهایت ، شما سرمایه داری هستید که سرمایه تان ( دانش سخنرانی ) همیشه و همه جا با شما همراه خواهد بود و به هیچ عنوان سرمایه گران بهای خود را از دست نخواهید داد.

پس به شما پیشنهاد می کنم هم اکنون و بدون فوت وقت ، در دوره رایگان آموزش مهارت های حرفه ای سخنرانی شرکت کنید.

[/vc_column_text][/well][/vc_column][/vc_row]